BOŘISLAVKA CENTRUM
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kkcg real estate
investice inspirované
inovativními
myšlenkami

o KKCG Real Estate

KKCG Real Estate je členem investiční skupiny KKCG. Byla založena v roce 2012 za účelem efektivního řízení real estate projektů skupiny.

Hlavním předmětem její činnosti je komerční a rezidenční development a facility management. Společnost dále monitoruje trendy a trhy v oblasti real estate, vyhledává vhodné investiční příležitosti a poskytuje poradenskou činnost pro mateřskou společnost KKCG SE. Vize společnosti KKCG Real Estate je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje.

o investiční skupině KKCG

KKCG je mezinárodní investiční skupina spravující majetek převyšující 50 mld. Kč a zaměstnávající přes 2.000 lidí. Jako strategický investor se dlouhodobě zaměřuje na oblasti ropy a zemního plynu a strategických investic v oblasti loterií a zábavy, realit, cestování, strojírenství a ICT. Skupina KKCG drží podíly ve více než třech desítkách českých a zahraničních společnostech, mezi které patří např. Skupina MND, SAZKA sázková kancelář a.s., Vítkovice a.s., VÍTKOVICE HOLDING, Skupina Intermos, Cestovní kancelář FISCHER, CK NEV-DAMA, Grossmann Jet Service, Informační linky a.s. a další. KKCG působí v několikrát evropských zemích: v České republice, Slovensku, Velké Británii, Nizozemí, Rusku, Kypru, dále v Německu, Gruzii a Ukrajině.

Bořislavka Office & Shopping centrum je prostřednictvím své mateřské společnosti KKCG RE hrdým sponzorem mezinárodního festivalu klasické hudby   International Music Festival - Dvořákova Praha

 
developer

KKCG REAL ESTATE a.s.

+420 225 010 513 / 575
info@kkcgrealestate.cz
www.kkcg.cz